Oryginalne Strony Internetowe

Już dawno strony internetowe przestały być jedynie wizytówkami firm. Stały się czymś więcej. Odpowiednio skomponowane treści, układ graficzny oraz pliki multimedialne niosą ze sobą przekaz o wyjątkowej sile wyrazu. Dzięki dobrej stronie inni nie tylko dowiedzą się o Twoim istnieniu, oni poczują się zainspirowani i zachęceni do działania. Być może już sam doświadczyłeś tego, jak zdecydowałeś się na kontakt z jakąś firmą lub na jej usługi, dlatego, że ujęła Cię ciekawa historia, profesjonalizm widoczny w opisach i zdjęciach, albo intrygujący filmik reklamowy.

Jako Movie Studio z przyjemnością zajmiemy się zaprojektowaniem dla Cibie wyjątkowej strony. Uważamy, że liczy się indywidualne podejście do klienta, dlatego nie tworzymy rozrastającej się korporacji, ale małą dwuosobową firmę. Preferujemy bliski kontakt z klientem, żeby dobrze poznać jego działalność oraz oczekiwania. Zaraz potem rozpoczynamy proces wyszukiwania oraz gromadzenia informacji, które pomogą nam zobaczyć cel z szerszej perspektywy. Po fazie selekcji pomysłów, przystępujemy do łączenia ze sobą wszystkich elementów. Zwracamy szczególnie uwagę na rozmieszczenie grafiki oraz odpowiednią synchronizację kolorystyki. Wszystko to składa się na efekt, który będzie wywoływał określone reakcje u odbiorców.

Dostrzegamy jak ogromną siłę oddziaływania ma obecnie umieszczanie na stronie materiałów filmowych. W związku z tym proponujemy wykonanie profesjonalnych nagrań oraz ich zmontowanie tak, by powstał klip o działalności firmy, jej usługach lub produktach, kompatybilny z całą ideą witryny.

Rozumiemy również, że dobrze wykonana strona to jedno, a jej efektywne oddziaływanie na użytkowników, to drugie. Dlatego na życzenie naszych klientów dokonujemy połączenia strony z kontami firmy w mediach społecznościowych, co przyczynia się do lepszej interakcji z osobami zainteresowanymi działalnością jej działalności. Na życzenie zajmujemy się też marketingiem w mediach społecznościowych.

Poniżej znajdziesz przykład jednej ze stron, którą wykonaliśmy w ostatnim czasie. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia Twoich potrzeb i oczekiwań w dziedzinie tworzenia stron lub innych form prezentacji Twojej działalności w sieci.

 

Strona internetowa przykład