Dwóch ludzi. Dwa punkty widzenia. Wspólny cel. Movie Studio o nas

Jakże niezwykłe uczucie ogarnia człowieka, kiedy odrywa się od ziemi i wzbija się w powietrze. Kiedy pokonuje siłę grawitacji, a na otaczającą go rzeczywistość patrzy z zupełnie innej perspektywy. Trudne do opisania poczucie wolności wypełnia każdą cząstkę jego wnętrza.

A co czuje ten sam człowiek, kiedy spogląda na otaczający go świat przez wizjer kamery? Oko ludzkie jest doskonałe, ale uzbrojone w obiektyw staje się niesamowitym narzędziem do kreowania rzeczywistości. To jak uchwycisz chwilę, na jaki kadr się zdecydujesz, jaką wybierzesz ścieżkę dźwiękową, a potem jak połączysz poszczególne ujęcia w jedną całość, tworzy historię – opowieść o twoim punkcie widzenia.

Tak, w życiu można mieć wiele zainteresowań, a kiedy udaje się realizować swoje pasje, pojawia się uczucie prawdziwej satysfakcji. My zapragnęliśmy połączyć zamiłowanie do lotnictwa z ekscytacją jaką daje filmowanie w jedno zajęcie i postanowiliśmy zająć się tym profesjonalnie.

Z drugiej strony nie ważne czy bujasz w obłokach, czy twardo stąpasz po ziemi. Zawsze warto utrwalić upływający czas, by dzielić się nim z innymi i samemu wracać do tego co stało się częścią twojego życia.