Polskie wybrzeże robi wrażenie o każdej porze roku i dnia. Przepiękne plaże, zielone lasy i błękitne morze, które łączy się z błękitem nieba. Między zielenią a błękitem rozciąga się żółta wstęga sypkiego piasku, który delikatni pieści bose stopy.

Jedną z najpiękniejszych chwil jest wschód słońca. Miękkie światło i cała paleta barw, kiedy wszyscy jeszcze śpią… To rzadki widok, kiedy patrzysz w lewo i w prawo i oprócz ciebie i natury nie ma nikogo. W spokoju i ciszy możesz delektować się widokiem i wyjątkową atmosferą. Plusk wody i lekka bryza płynnie łączą się z refleksami świetlnymi pędzącymi po grzbietach łagodnych fal. W tym momencie dźwięk, obraz, zapach i czas stają się jednym.

Takie momenty warto zachować na dłużej i wracać do nich w ciągu roku, czekając, kiedy znowu zobaczysz je na własne oczy. Więc, aby powspominać razem dołączamy film z naszej ostatniej nadmorskiej wyprawy. By wzmóc doznania, warto w ustawieniach YouTube wybrać jakość 4k, jeżeli tylko łącze internetowe nam na to pozwala. Nacieszmy wspólnie oko.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *