Pamiętam jak na początku indywidualnej kariery z niezależnej racy z własnego domu starałem się wykonywać wszystko samodzielnie. Spędzałem wiele godzin ucząc się obróbki filmów, nauce zarządzania mediami społecznościowymi lecz na pewno najwięcej mojego czasu przeznaczałem na tworzenie grafik, które ostatecznie i tak były co najwyżej znośne. Po jakimś czasie wygospodarowałem u mnie środki i wtedy po raz pierwszy w życiu zdecydowałem się zlecić zaprojektowanie wizytówki. Przyzwyczaiłem się do robienia wszystkich swoich spraw własnymi siłami, zatem byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Zdziwiłem się gdy gotowy projekt został dostarczony tego samego dnia, a jego jakość przerosła moje oczekiwania. Od tamtego czasu grafik komputerowy bardzo zyskał w moich oczach, a ja systematycznie korzystam z usług paru zaprzyjaźnionych grafików.

Przeważnie zlecam zwykłe logo do wypuszczanych towarów, wpisy na social media albo grafiki na bloga. Korzyści z tego typu współpracy wyliczyć mogę mnóstwo ale najważniejsze dwie to oszczędność naszych nerwów oraz czasu. Nie każdy z nas ma wszak talent twórczy.

Zdecydowanie lepiej wykorzystywać nasze możliwości, a projektowanie grafiki zlecić specjalistom. Jeśli chodzi o opłaty, to są przystępne. Zdecydowana większość grafików ma swój wykaz cen w zależności od skomplikowania zamówienia. Jedyne do czego mogę się doczepić to okres wykonania takiego zamówienia, a raczej liczba zamówień u danego grafika. Częstokroć jest tak iż termin wykonania zlecenia wynosi parę dni, natomiast my potrzebujemy coś na już. Z tego powodu w przypadku takiej współpracy kategorycznie polecam wam podjąć współpracę z paroma grafikami.

Link: https://pogografika.pl/kompleksowa-obsluga-graficzna-dla-twojej-firmy/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *