Co położyć na podłogę w naszym domu? Czy lepsza będzie deska warstwowa, lakierowana, lita, olejowana, a może ostatni hit jakim jest bambusowa podłoga? Podłogi z deski bambusowej charakteryzują się unikatowym wyglądem, i niespotykaną twardością. Unikatowe wybarwienia zapewniają wnętrzom oryginalnego charakteru.

Wysoka jakość produktu zagwarantuje domownikowi dużą satysfakcje z użytkowania podłogi bambusowej przez wiele lat. Tego rodzaju podłogi są łatwe do zamontowania, natomiast dzięki zastosowaniu ekologicznych środków konserwujących utrzymanie w dobrym stanie podłogi to sama przyjemność. Towar do produkcji podłogi pochodzi z plantacji fairtrade. Dlatego że materiał z bambusa charakteryzuje się bardzo dużą gęstością oraz wytrzymałością, te podłogi są ponad 2 razy bardziej wytrzymałe niż zwyczajne drewniane podłogi. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii opartej na pokryciu desek wieloma warstwami specjalnego lakieru, bambusowa podłoga jest odporna na ścieranie. Zarówno wyjątkowy design jak i wysoka trwałość podług bambusowych, to nie tylko i wyłącznie prawdziwa przyjemność dla stóp lecz również dla Twojego budżetu. Z uwagi na materiał wykorzystany do produkcji podłogi bambusowej, przy działaniu wilgoci taki materiał nieustannie się kurczy lub rozszerza.

Z tego powodu należy zabezpieczyć taki materiał przed różnymi uszkodzeniami, stosując w tym celu odpowiednie środki do pielęgnacji. Bambusowe deski należy zabezpieczyć przed awariami stosując adekwatne działania pielęgnacyjne jak usuwanie kurzy, czy piachu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *