Czujesz się zmęczony po dniu intensywnej pracy? Niełatwo jest Ci odnaleźć odpowiednią formę relaksu, z powodu braku czasu oraz motywacji do odpoczynku w sposób aktywny?

 

Proponujemy idealne rozwiązanie. Sauna fińska, inaczej nazywana sauną suchą, nie wymaga od nas wielkiego zaangażowania czasowego, gdyż z racji panującej w jej środku wysokiej temperatury, nie zaleca się przebywania w niej dłużej niż kilka do kilkunastu minut. Co daje przebywanie w saunie suchej? Po sesji w saunie z pewnością będziemy czuć się bardzo zrelaksowani, odprężeni oraz zmniejszymy napięcie wywołane stresem. W dodatku ma ona aspekt zdrowotny. Regularne korzystanie z tego typu sauny dodatnio wpływa na serce, układ krążenia oraz wzmacnia odporność. Podczas pobytu w saunie zwiększa się tempo przemiany materii, a dzięki temu dużo łatwiej jest nam zrzucić zbędne kilogramy.

 

Sauna fińska oczyszcza także nasz organizm z wielu różnych toksyn, co ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i chęci do aktywnego spędzania czasu. Ile miejsca potrzebujemy, ażeby postawić tego typu saunę? Jeżeli mamy odpowiednią przestrzeń, to możemy ją zaprojektować, przykładowo w naszym przydomowym ogrodzie. Jednakże z powodu niskiej wilgotności rzędu od pięciu do piętnastu %, można tego typu saunę też zaprojektować wewnątrz domu. Poza tym cechuje ją przepiękny wygląd. Wnętrze sauny fińskiej zrobione jest z drewna, zaś cała sauna jest ogrzewana piecem, który nagrzewa kamienie oparcia oraz siedziska. Nasz producent gwarantuje najlepszą jakość usług dzięki czemu na pewno będą Państwo dumni z posiadania prywatnej suchej sauny.

Link: sauna fińska warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *